Odlewy ciśnieniowe
o firmie
aktualności
Nowości
oferta
download
subskrypcja
kontakt
Praca


aktualności
2017-09-15
Lumel Leaders Conference - DziękujemyLUMEL TEAM - to ponad 100 osób z 46 firm i 32 krajów, które wzięły udział w pierwszym takim światowym spotkaniu Lumel Leaders Conference w Kolesinie (koło Zielonej Góry) w dniach 4-6 września 2017. 
Celem konferencji była prezentacja planów i strategii Lumel S.A. do roku 2020, jak również wymiana doświadczeń, które pomogą nam jeszcze lepiej dostosować produkty i usługi do zmieniających się wymogów rynków globalnych.  

Czy konferencja spełniła oczekiwania nasze i naszych Partnerów? Zdecydowanie TAK!

W zgodnej opinii Uczestników okazała się sukcesem, a dla nas była to przyjemność i zaszczyt widzieć tak licznie zebranych Gości, którzy wspólnie z nami chcą rozwijać globalną markę LUMEL.
Jeszcze raz dziękujemy, bo Lumel Leaders Conference to dla nas ważne doświadczenie biznesowe. 
Liczne owocne rozmowy, wymiany doświadczeń, czasem i też krytyczne spostrzeżenia to cenny kapitał, który my i - mamy nadzieję - także nasi Partnerzy zyskaliśmy dzięki temu wydarzeniu. Dodatkowo, jak podkreślali nasi Goście, mile spędzony czas, w pięknym otoczeniu i miasto Zielona Góra to dodatkowy argument za tym, by naszą współpracę rozwijać i by marka Lumel stała się topowym graczem na rynku automatyki światowej.  

Dodajmy, że wieść o naszej konferencji dotarła również do Bachusa, który wraz z Dariuszem Lesickim – wiceprezydentem miasta ZG przywitał nas serdecznie podczas wizyty na Winobraniu.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Gościom i mówimy do zobaczenia!

Projekt i realizacja: Ideo