Konfigurator
Gdzie Kupić

lub

Narendra Goliya - Życie i biznes

Sam o sobie mówi: człowiek czynu. Gdy inni śnią i na tym poprzestają - on planuje i realizuje swoje marzenia. Mowa o Panu Narendrze Goliya - właścicielu grupy kapitałowej w skład której wchodzi w Polsce - Lumel i Lumel Alucast, w Indiach -Rishabh Instruments, w Anglii i USA - Sifam Tinsley, który dziś obchodzi swoje święto - 67 urodziny.

Losy Pana Narendry Goliya z Lumelem splotły się w momencie prywatyzacji naszej Spółki w 2011r. Był już wtedy bardzo doświadczonym biznesmenem, który szukał miejsca na rozwój biznesu w Europie. Jakie okoliczności dokładnie doprowadziły go do Zielonej Góry? Jakim jest człowiekiem, biznesmenem? Jaką drogę przebył w swoim -nie tylko zawodowym- życiu, by być tu gdzie jest teraz i co go ukształtowało? O tym i wielu innych ciekawych aspektach związanych z życiem Pana Narendry Goliya przeczytacie Państwo w krótkiej biografii, która ukazała się niedawno w Nashiku (Indie).

Serdecznie zapraszamy do tej wciągającej lektury, a Panu Goliya życzymy niegasnących sił do realizowania swoich zamierzeń i satysfakcji z ciągłego rozwoju!

 

Narendra Goliya_Życie i biznes