Configurator
Where to buy

or

Lumel oficjalnym integratorem systemu PROMOTIC (system SCADA)

System PROMOTIC to oprogramowanie, które służy do wizualizacji i sterowania procesami technologicznymi w szerokim spektrum gałęzi przemysłu. Program wykorzystywany jest również do administracji i sterowania technologii w "domach inteligentnych" i budynkach.

W jaki sposób rozpozpocząć pracę z systemem PROMOTIC?

SCADA system PROMOTIC został przygotowany w taki sposób, by był jak najbardziej przyjaznym dla wszystkich użytkowników. Nie musisz na nic czekać, wystarczy darmowo pobrać pakiet instalacyjny PROMOTIC i za pomocą podstawowego podręcznika utworzyć pierwszą aplikację SCADA.

PROMOTIC jako FREEWARE
PROMOTIC dostępny jest również jako FREEWARE, do bezpłatnego pobrania. W tym trybie można wykorzystywać wszystkie drivery komunikacyjne i interfejsy, które są do dyspozycji w trybie komercyjnym. Użytkowanie freeware jest czasowo nieograniczone. Jedynym ograniczeniem trybu freeware jest maksymalna ilość 30 zmiennych w aplikacji.

- Freeware PROMOTIC

OTWARTOŚĆ SYSTEMU PROMOTIC
PROMOTIC jest bardzo otwartym systemem dzięki wbudowanym interfejsom i driverom komunikacyjnym.

KONFIGURACJE WSTĘPNE W SYSTEMIE PROMOTIC
W celu uproszczenia i przyspieszenia tworzenie aplikacji w oprogramowaniu PROMOTIC SCADA dostępne są konfiguracje wstępne. Są to funkcjonalnie predefiniowane obiekty systemu PROMOTIC SCADA (np. komunikacja), które można w prosty sposób włożyć do aplikacji i od razu uzyskać żądaną funkcjonalność. Jako wstępne konfiguracje dostępne są różne obiekty graficzne, które są zaprogramowane do przydatnych i najczęściej używanych funkcji. Listę konfiguracji jest systematyczne rozwijana i uzupełniana.

MOŽLIWOŚCI KOMUNIKACYJNE
SCADA system PROMOTIC dysponuje szeroką gamą możliwości komunikacyjnych. Wbudowane drivery komunikacyjne, interfejsy standardowe, dostęp do baz danych, Web serwer - to wszystko oferuje użytkownikom niemal nieograniczone możliwości integracji systemu PROMOTIC do swych technologii oraz projektów.